Kurs „Jak mówić… jak słuchać?” trwa nabór do grupy październikowej

Kurs „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?” cieszy się w tym roku dużym zainteresowaniem. W zeszłym tygodniu zamknęliśmy nabór do grupy, która rozpoczyna pracę 25 września. Ze względu na to, że na warsztaty nadal zgłaszają się zainteresowani rodzice, postanowiliśmy uruchomić dodatkową grupę warsztatową.

Nowa grupa rozpocznie pracę od 8 października (środy)

Przypominamy, że warsztat „Jak mówić… jak słuchać?” jest częścią „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”. „Szkoła…” Posiada rekomendację Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Trwają ponadto procedury wpisania programu do Banku EDDRA (European Drug Demand Reduction Action).
Na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat dzięki zaangażowaniu wielu psychologów i pedagogów w ramach programu przeszkolono setki tysięcy rodziców. Przeprowadzone badania ewaluacyjne pokazują, że „Szkoła…” na trwale zmienia postawy wychowawcze, uczy otwartego porozumiewania się w rodzinie i przyczynia się do budowania silnej więzi między rodzicami a dziećmi.
Szczegółowe informacje na temat programu można znaleźć na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji: www.ore.edu.pl oraz na naszej stronie w zakładce Psychoedukacja

Informacje organizacyjne:

  • miejsce: siedziba Fundacji, ul. Marylskiego 7, Książenice
  • termin: 8 października 2014 – 10 grudnia 2014 (środy), godz. 18.30-21.30
  • Koszt udziału: 240 zł/os (łącznie za 30h szkolenia)

Więcej informacji oraz zapisy: biuro@humatera.pl lub 516 894 032

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszenia.

Kurs będzie realizowany przez Pracownię HUMATERA 🙂 i został dofinansowany przez gminę Grodzisk Mazowiecki.

Najserdeczniej zapraszamy!

 

Komentowanie jest wyłączone.