Agnieszka Kimbar-Piasecka

Bezpośredni nr telefonu: 513 166 354

Justyna Gmurek-Lewandowska

Bezpośredni nr telefonu: 664 993 993

Dorota Kozak

Bezpośredni nr telefonu: 604 282 115

Tomasz Piasecki

Bezpośredni nr telefonu: 505 634 955

Urszula Lipner

psychoterapeuta, terapeuta małżeński, trener warsztatu psychologicznego, pedagog, coach

Więcej

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą, terapeutą małżeńskim, trenerem psychologicznym, pedagogiem i coachem.

W obszarze pomocy ludziom pracuję od 2006 roku. Jako psychoterapeuta praktykuję od 2009 r.

Ukończyłam czteroletnią szkołę psychoterapii oraz szkołę trenerów w ośrodku INTRA w Warszawie (szkoły rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Jestem absolwentką licznych warsztatów, staży i szkoleń doszkalających. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi na oddziale dziennym Szpitala Psychiatrycznego w Tworkach, gdzie odbyłam staż kliniczny oraz pracując na stanowisku specjalisty na Uniwersytecie Warszawskim.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną i par (pracuję głównie metodą EFT, której skuteczność jest potwierdzona nie tylko empirycznie, ale również badaniami). Prowadzę warsztaty i treningi psychologiczne. Szczególne miejsce w mojej pracy trenerskiej jest dedykowane warsztatom umiejętności wychowawczych, warsztatom komunikacji w małżeństwie oraz treningowi asertywności. Posiadam rekomendacje Ośrodka Rozwoju Edukacji MEN na realizację programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Pracuję w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym (skoncentrowanym na emocjach, EFT). Doceniam jednak dorobek i niektóre techniki innych szkół psychoterapeutycznych.

Prowadzę praktykę zgodnie ze standardami etycznymi PTP oraz pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA, które przyznało mi certyfikat psychoterapeuty.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci. Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. Marzę o tym, żeby zmienić na lepsze ten mały kawałek świata, w którym przyszło mi żyć.

Jestem przekonana, że człowiek ma w sobie potencjał do rozwoju. I w jakkolwiek trudnej wewnętrzne sytuacji by nie był, potrzebuje jedynie odpowiednich warunków, takich warunków które stwarza psychoterapia, żeby wypracować dla siebie dobrą zmianę, pozbierać się, doświadczyć ulgi.

Jestem również przekonana, że każdy człowiek ma swoją drogę. Niepowtarzalną, najlepszą dla siebie. Moim zadaniem nie jest jej odwracanie, udoskonalanie ani w żadnym razie projektowanie. Moim zadaniem jest pomoc w jej odnalezieniu.

Bezpośredni numer telefonu: 516 894 032

Magdalena Cupryszak-Szałkowska

psycholog, psychoterapeuta, terapeuta małżeński, coach, trener

Więcej

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

W swojej pracy terapeutycznej stawiam na kontakt z drugą osobą. Prowadząc psychoterapię pomagam dostrzec, iż prawdziwą i najgłębszą zmianą jest samoakceptacja.

Zapraszam na terapię osoby, które zmagają się z problemami emocjonalnymi, cierpieniem psychicznym, kłopotami w relacjach, potrzebują wsparcia w poszukiwaniu radości i sensu życia.

Posiadam również wieloletnie doświadczenie biznesowe w prowadzeniu szkoleń kompetencyjnych, procesów rozwojowych i coachingów.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych oraz terapię par.

Bezpośredni nr telefonu: 509 746 566