Grodzisk Mazowiecki
ul. Chopina 8c/1
Szanowni Państwo, będziemy wdzięczni za parkowanie przy ul. Chopina, która jest drogą publiczną a następnie przejście bramką do segmentu 8c/1, który znajduje się na prywatnej drodze dojazdowej. Przy drzwiach wejściowych do gabinetu znajduje się niewielka tabliczka informacyjna.
Droga osiedlowa łącząca ul. Chopina oraz ul. Na Laski wraz ze znajdującymi się na niej podjazdami, stanowi prywatną własność właścicieli segmentów. W imieniu własnym i sąsiadów prosimy o nie wjeżdżanie w tę drogę.
Dziękujemy i zapraszamy!
Bezpośrednie numery telefonów do terapeutów i trenerów:
Urszula Lipner (administrator lokalu, właściciel gabinetu) – psychoterapeuta, terapeuta par i małżeństw, pedagog, coach, trener psychologiczny: 516 894 032, biuro@humatera.pl
Magdalena Cupryszak-Szałkowska – psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par i małżeństw, coach, trener psychologiczny: 509 746 566
Justyna Gmurek-Lewandowska – psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny: 664 993 993
Tomasz Piasecki – psycholog, psychoterapeuta humanistyczno-doświadczeniowy: 505 634 955
Dorota Kozak: psychoterapeuta psychoanalityczny: 604 282 115
Agnieszka Kimbar-Piasecka – psychoterapeuta gestalt: 513 166 354
Zanim przyjdziesz
Jeśli wahasz się, czy psychoterapia jest formą pomocy, która będzie dobra dla Ciebie, pamiętaj, że masz prawo jedynie badać czy ta droga pracy nad sobą Ci odpowiada. Możesz przyjść tylko na jedno – dwa spotkania żeby sprawdzić jak przebiega rozmowa z psychoterapeutą. Jeśli uznasz, że to nie jest to, czego szukasz, możesz zrezygnować. Masz również prawo pytać – mailowo, telefonicznie, podczas bezpośredniego spotkania – o to wszystko co budzi Twoją wątpliwość, o wszelkie informacje na temat procesu terapii, organizacji, osoby terapeuty.
Jeśli nie korzystałeś nigdy z psychoterapii lub konsultacji masz prawo nie wiedzieć „jak to wygląda”, „co się mówi podczas spotkań”. Możesz odczuwać napięcie, być niepewny, mieć obawy na myśl o spotkaniu z terapeutą. To naturalne emocje, których doświadcza znaczna część klientów.
Spotkania konsultacyjne to etap, podczas którego możesz sprawdzić czy chcesz pracować w psychoterapii, określasz swoje cele pracy, sprawdzasz jak czujesz się w kontakcie z terapeutą a terapeuta bada czy problem, z którym przychodzisz, jest do rozwiązania w jego gabinecie czy – zgodnie z etyką zawodu – powinien wskazać Ci alternatywne formy pomocy/innych terapeutów.