Grodzisk Mazowiecki

ul. Armii Krajowej 1K

tel. 516 894 032

email: biuro@humatera.pl

Na spotkanie możesz umówić się dzwoniąc lub pisząc maila.

Zapraszamy!

Bezpośrednie numery telefonów do terapeutów i trenerów:

Urszula Lipner – psychoterapeuta, terapeuta par i małżeństw, pedagog, coach, trener psychologiczny: 516 894 032

Anna Jabłońska – psychoterapeuta, specjalista w zakresie resocjalizacji: 694 615 112 OBECNIE: urlop wychowawczy

Patrycja Minich – terapeuta integracji sensorycznej, psycholog, pedagog, oligofrenopedagog: 665 035 136

NIEZALEŻNI SPECJALIŚCI współpracujący z naszą pracownią:

Renata Juszczyńska – psycholog, psychoterapeuta dzieci, młodzieży i osób dorosłych, terapeuta par, trener psychologiczny: 783 667 367

Magdalena Cupryszak-Szałkowska – psycholog, psychoterapeuta, terapeuta par i małżeństw, coach, trener psychologiczny: 509 746 566

 

Zanim przyjdziesz

Jeśli wahasz się, czy psychoterapia jest formą pomocy, która będzie dobra dla Ciebie, pamiętaj, że masz prawo jedynie badać, czy ta droga pracy nad sobą Ci odpowiada. Możesz przyjść tylko na jedno – dwa spotkania żeby sprawdzić jak wygląda rozmowa z psychoterapeutą. Jeśli uznasz, że to nie jest to czego szukasz, możesz zrezygnować. Masz również prawo pytać – mailowo, telefonicznie, podczas bezpośredniego spotkania – o to wszystko co budzi Twoją wątpliwość, o wszelkie informacje na temat procesu terapii, organizacji, osoby terapeuty.

Jeśli nie korzystałeś nigdy z psychoterapii lub konsultacji masz prawo nie wiedzieć „jak to wygląda”, „co się mówi podczas spotkań”. Możesz odczuwać napięcie, być niepewny, mieć obawy na myśl o spotkaniu z terapeutą. To naturalne emocje, których doświadcza znaczna część klientów.

Spotkania konsultacyjne to etap, podczas którego możesz sprawdzić czy chcesz pracować w psychoterapii, określasz swoje cele pracy, sprawdzasz jak czujesz się w kontakcie z terapeutą a terapeuta bada czy problem, z którym przychodzisz, jest do rozwiązania w jego gabinecie czy – zgodnie z etyką zawodu – powinien wskazać Ci alternatywne formy pomocy/innych terapeutów.