mgr Urszula Lipner

psychoterapeuta, terapeuta małżeński, trener warsztatu psychologicznego, pedagog, coach

Więcej

Jestem psychoterapeutą, terapeutą małżeńskim, trenerem psychologicznym, pedagogiem i coachem.

W obszarze pomocy ludziom pracuję od 2006 roku. Jako psychoterapeuta praktykuję od 2009 r.

Ukończyłam czteroletnią szkołę psychoterapii oraz szkołę trenerów w ośrodku INTRA w Warszawie (szkoły rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Jestem absolwentką licznych warsztatów, staży i szkoleń doszkalających. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi na oddziale dziennym Szpitala Psychiatrycznego w Tworkach, gdzie odbyłam staż kliniczny oraz pracując na stanowisku specjalisty na Uniwersytecie Warszawskim.

Zajmuję się psychoterapią indywidualną i par. Pracuję jako coach z osobami prywatnymi i klientem biznesowym. Prowadzę warsztaty i treningi psychologiczne. Szczególne miejsce w mojej pracy trenerskiej jest dedykowane warsztatom umiejętności wychowawczych, warsztatom komunikacji w małżeństwie oraz treningowi asertywności. Posiadam rekomendacje Ośrodka Rozwoju Edukacji MEN na realizację programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Pracuję w podejściu humanistycznym (skoncentrowanym na emocjach). Doceniam jednak dorobek i niektóre techniki innych szkół psychoterapeutycznych.

Prowadzę praktykę zgodnie ze standardami etycznymi PTP oraz pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci. Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim. Marzę o tym, żeby zmienić na lepsze ten mały kawałek świata, w którym przyszło mi żyć.

Jestem przekonana, że człowiek ma w sobie potencjał do rozwoju. I w jakkolwiek trudnej wewnętrzne sytuacji by nie był, potrzebuje jedynie odpowiednich warunków, takich warunków które stwarza psychoterapia, żeby wypracować dla siebie dobrą zmianę, pozbierać się, doświadczyć ulgi.

Jestem również przekonana, że każdy człowiek ma swoją drogę. Niepowtarzalną, najlepszą dla siebie. Moim zadaniem nie jest jej odwracanie, udoskonalanie ani w żadnym razie projektowanie. Moim zadaniem jest pomoc w jej odnalezieniu.

Bezpośredni numer telefonu: 516 894 032

mgr Anita Andrasiak

terapeuta Integracji Sensorycznej, pedagog specjalny

Więcej

Jestem pedagogiem specjalnym, dyplomowanym terapeutą i diagnostą Integracji Sensorycznej. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi niewidomymi, głuchoniewidomymi, z niepełnosprawnością ruchową, z trudnościami w czytaniu i pisaniu, autyzmem i Zespołem Aspergera. W swojej pracy uwzględniam wszystkie sfery rozwoju dziecka oraz dbam o satysfakcjonującą współpracę z rodzicami. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikację uczestnicząc w różnorodnych formach doskonalenia.

Uśmiech dziecka i jego swobodne bycie są dla mnie bezcenne. Jestem autentycznie zachwycona niepowtarzalnością i potencjałem każdego młodego człowieka. Na co dzień towarzyszę w rozwoju trójce swoich pełnych życia dzieci.

mgr Olga Jastrzębska

pedagog, trener umiejętności wychowawczych, edukator, profilaktyk

Więcej

Z rodzinami pracuję od 2009 roku, wspierając rodziców i dzieci w ich prawidłowym funkcjonowaniu.

Studia magisterskie ukończyłam na kierunku pedagogika o specjalności edukacja zdrowotna i profilaktyka uzależnień. Ukończyłam Szkołę Trenerów i Coachów Umiejętności Wychowawczych w Laboratorium Psychoedukacji Instytut Treningu i Psychoterapii w Warszawie. Doskonaliłam swoje kwalifikacje podczas półrocznego Kursu Pomocy Socjoterapeutycznej Dzieciom z Rodzin z Problemem Alkoholowym organizowanym przez Fundację ETOH. Odbyłam także roczne Studium Przeciwdziałania Krzywdzeniu Dzieci w Fundacji Dzieci Niczyje (obecnie: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę). Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z zakresu pomocy rodzinom z problemem. Obecnie uczestniczę w Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu.

Prowadzę zajęcia socjoterapeutyczne, profilaktyczno – wychowawcze, treningi rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży, porady i konsultacje wychowawcze. Pracuję z dziećmi w kontakcie indywidualnym. Prowadzę warsztaty rozwoju umiejętności wychowawczych dla rodziców. Jestem rekomendowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji realizatorem programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” cz. I. Realizatorem programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” cz. II i cz. III. Jestem trenerem warsztatu „Bez klapsa – jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice”. Posiadam uprawnienia do prowadzenia spotkań w ramach rekomendowanego programu pn. „Program Wzmacniania Rodziny”.

W pracy z ludźmi skupiam się na tym, by dostrzegali i nazywali swoje mocne strony, zasoby i nabywali nowe umiejętności. Wierzę w to, że każdy może odkryć swoją wewnętrzną moc, dzięki której możliwe staje się dokonanie zmiany w życiu.

Prywatnie optymistka, miłośniczka tańca i języków obcych (głównie języka niemieckiego).

Bezpośredni numer telefonu: 505 905 182


mgr Aneta Koryś

terapeuta Integracji Sensorycznej, socjolog, animator

Więcej

Jestem Terapeutą i Diagnostą Integracji Sensorycznej. Absolwentką Uniwersytetu SWPS i Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. Należę do Stowarzyszenia Terapeutów i Diagnostów Integracji Sensorycznej STiDIS
w Polsce.

Staram się do każdej osoby podchodzić indywidualnie i jednocześnie patrzeć holistycznie na młodego człowieka.

Praca z dziećmi to dla mnie nieustanne źródło wyzwań i inspiracji.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

Ukończone kursy i szkolenia:

 – Animator Czasu Wolnego Stageman Polska (Certyfikat w 2012r.)

– Kurs Pozytywnej Dyscypliny (Certyfikat 2017r.)

– Kurs „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” (2012r.)

– Kurs „Rodzeństwo bez rywalizacji” (2018r.)

– Pozytywna Opinia Warszawskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z  Upośledzeniem Umysłowym.

Bezpośredni numer telefonu: 535 388 188