Grodzisk Mazowiecki

11 listopada 48 lok. 21 (UWAGA! to nowy adres Pracowni!)

tel. 516 894 032

email: biuro@humatera.pl

Na spotkanie możesz umówić się dzwoniąc lub pisząc maila.

Zapraszamy!

 

Zanim przyjdziesz

Jeśli wahasz się, czy psychoterapia jest formą pomocy, która będzie dobra dla Ciebie, pamiętaj, że masz prawo jedynie badać, czy ta droga pracy nad sobą Ci odpowiada. Możesz przyjść tylko na jedno – dwa spotkania żeby sprawdzić jak wygląda rozmowa z psychoterapeutą. Jeśli uznasz, że to nie jest to czego szukasz, możesz zrezygnować. Masz również prawo pytać – mailowo, telefonicznie, podczas bezpośredniego spotkania – o to wszystko co budzi Twoją wątpliwość, o to, czego potrzebujesz się dowiedzieć na temat procesu terapii, organizacji, osoby terapeuty.

Jeśli nie korzystałeś nigdy z psychoterapii lub konsultacji masz prawo nie wiedzieć „jak to wygląda”, „co się mówi podczas spotkań”. Masz również prawo odczuwać napięcie, być niepewny, mieć obawy na myśl o spotkaniu z terapeutą. To naturalne emocje, których doświadcza większość klientów.

Spotkania konsultacyjne to etap, podczas którego możesz sprawdzić, czy chcesz pracować w psychoterapii, określasz swoje cele pracy, sprawdzasz jak czujesz się w kontakcie z terapeutą a terapeuta bada, czy problem, z którym przychodzisz, jest do rozwiązania w jego gabinecie czy – zgodnie z etyką zawodu – powinien wskazać Ci alternatywne formy pomocy/innych terapeutów.